Pomáháme našim partnerům vstoupit na ruský trh

V rámci našeho projektu nyní nabízíme exkluzívní možnost pro české firmy - Vstup na ruský trh.

Co všechno si musíte uvědomit před vstupem na ruský trh:

Rusko je rozlohou největší zemí na světě (17 098 246 km² z toho jen 4,22% vodní plochy. Což je 11,4% souše celé planety). Počet obyvatel je 143 030 106 lidi (8 místo na světě, rok 2012). HDP je přes 49,896 trilionů Kč. (6 místo na světě)

Rusko zaujímá první místo na světě v objemu zásob strategických přírodních zdrojů a jejích největším vývozcem (plyn, ropa, dřevo, kovy). Vzhledem k tomu, že spotřeba surovinových zdrojů ve světě neustále roste, je zcela reálné předpokládat, že v Rusku roste i objem disponibilních finančních prostředků.

Ve srovnání s Evropou je ruský trh velmi široký s nebývalými možnostmi, ale není formovaný ve stylu západoevropských států. Ruský trh je zajímavý, ale nepředvídatelný, který se značně liší od trhů jiných zemí. Vnímání lidí v této zemi je jiné.

V dnešní době se v Rusku realizuje mnoho rozvojových projektů. Vybudování moderní silniční a železniční sítě, výstavba nových obytných domů, modernizace průmyslu, rozvoj regionálních infrastruktur a další projekty...

V Rusku lze prodat všechno. Od nejluxusnějšího a nejdražšího zboží až po nejprostší a nejlevnější výrobek.

Některá specifika ruského podnikatelského prostředí:

  • Nedostatečná průhlednost
  • Vysoká úroveň byrokracie
  • Nestabilita zákonodárství
  • Vysoká úroveň korupce
  • Četnost různých národností
  • Velké vzdálenosti mezi regiony
  • Rozdílnost charakteru jednotlivých regionů

Pokud plánujete expanzi na ruský trh, doporučujeme Vám obrátit se nejdřív na naše specialisty, které Vám rádi poradí a pomůžou prosadit se na ruském trhu. Disponujeme dobrými kontakty a partnery na ruské straně, kteří jsou schopni pro Vás zajistit v rámci Vaší podnikatelské činnosti veškerý rozsah služeb, které můžete a budete v Rusku potřebovat.

Naši specialisté jsou schopni Vás doprovázet a poskytovat Vám nezbytnou součinnost po celou dobu fungovaní Vašeho podnikatelského záměru v Rusku.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. V první řadě doporučujeme kontaktovat našeho specialistu pomocí kontaktního formuláře, do kterého prosíme uvést co nejvíce informací o Vás, Vašem podniku a Vašem podnikatelském záměru, který plánujte v Rusku realizovat.

Po provedení základní analýzy Vámi poskytnutých informaci, Vás budeme kontaktovat.

 

Kontaktní fomulář

Vaše jméno a příjmení:

Vaše emailová adresa:

Uveďte prosím název vašeho podniku (popř. webovou stránku vašeho podniku) a popište co nejlíp, v čem spočívá vaše podnikání a v čem byste se chtěl prosadit v Rusku:

  • Připojte se k nám na Facebooku
  •