O Projektu mybizone.cz

Cílem našeho projektu je zviditelnit Váš podnik, přinést Vám nové zákazníky, nové příležitostí, přinést Vám nástroje, které usnadní Vaší práci, a urychli rozvoj vašeho podnikání.

Internet se již dávno stál obrovským trhem reklamy, jak pro světové hráče, tak i pro drobné živnostníky. Webové stránky má založeny v dnešní době snad i nejmenší podnik. Reklama na internetu přináší nové zakázky i pro ty, kteří mají podnikání k PC vzdálené a tudíž Internetové katalogy firem převzaly štafetu od tištěných katalogů. Tímto projevem se těší čím dále větší oblibě.

Příčinou je rostoucí popularita internetu v ČR.

Projekt mybizone se zaměřuje hlavně na funkce, které mají využitelné efekty v praxi. Děláme nástroje a aplikace, které usnadní a zefektivní Vaše podnikání.

Chytrá nápověda poslouží v tomto případě jako dobrý průvodce jak správně sestavit prezentaci o své firmě tak, aby zákazník vybral konkrétně Vás osobně. Noví klienti je zdroj nových zakázek a odběratelů, který přijde vhod právě v době krize, kdy se tisíce podnikatelů ocitlo na pokraji bankrotu. Právě proto mybizone nabízí, využití úplně všech dostupných možnosti prezentace společnosti na internetu.

Historický vývoj

Od srpna 2012 zahajujeme transformaci uživatelských účtů na nový způsob autorizace. Plánujeme do konce září převést všechny uživatele na nový autorizační systém, kde vlastně jako uživatelské jméno bude sloužit email uživatele. Tímto krokem umožníme našim uživatelům pohodlnou autorizaci na všech našich projektech bez nutnosti provádět další a další registrace. Navíc tento krok nám umožni nabídnout nové a lepší služby naším zákazníkům.

Od začátku července roku 2012 nabízíme unikátní službu – Vstup na ruský trh. V rámci našeho projektu podařilo se získat seriózní a spolehlivé kontakty na ruské straně. Je známo, že spousta evropských firem snaží se prorazit na ruský trh, však není to tak jednoduché. Vzhledem k tomu, že jedná se o specifickou zemi, kde potřebujete mít spolehlivého partnera, v rámci našeho projektu nabízíme možnost vstupu na ruský trh.

V roce 2011 došlo k transformaci internetového katalogu firem business-zone.cz na nový projekt mybizone (My Business Zone – Moje Podnikatelská Zóna). V rámci nového projektu budou realizované pokročile funkce pro prezentaci firem na internetu. Pak následně podle plánu měli by vzniknout další služby, které budou pomocnými nástroji pro podnikatele.

  • Připojte se k nám na Facebooku
  •