Vojtěch KAVAN

DATARECOVERY, s.r.o.
Záchrana, obnova, konverze a záloha dat z poškozených disků. Záchrana dat je prováděna z pevných disků (harddisků, HDD), diskových polí (RAID), flash disků a jiných médií. Specializovaná laboratoř. Expresní obnova dat do 24 hod.

 

Společnost DATARECOVERY, s.r.o. je stabilní, ryze českou firmou s dlouholetou tradicí a zkušenostmi, specializující se výhradně na záchranu dat z paměťových médií. Historie záchrany dat v naší společnosti se píše od roku 1991, kdy jsme poprvé využili naše v té době již mnohaleté zkušenosti s nízkoúrovňovým zpracováním dat také pro jejich záchranu. Vzhledem k rostoucí poptávce jsme se brzy rozhodli této problematice věnovat naplno a zaměřili jsme veškeré úsilí na vývoj technologií dedikovaných právě analýze a zpracování dat.

V průběhu několika následujících let jsme se pak díky neustálému vývoji vlastních postupů a implementaci špičkových technologií stali doslova jedničkou na českém trhu. K původní specializaci na pevné disky jsme postupně vyvíjeli a přidávali technologie pro nové a nové typy datových nosičů. Dnes se tak můžeme pochlubit bez nadsázky nejširším portfoliem podporovaných paměťových médií a operačních i souborových systémů.

K bezkonkurenční úspěšnosti v záchraně dat však nepřispívají jen dlouholeté zkušenosti, odhodlání a kvalifikovanost našich odborníků, ale rovněž unikátní a komplexně vybavená specializovaná laboratoř, jediná svého druhu ve střední Evropě.
Podstata úspěchu je naopak založena především na výsledcích vlastního vývoje a neustálém získávání a implementaci nových technologií a postupů. Díky vývoji unikátních technologií a vysoké úrovni vlastního know-how se již tradičně řadíme k uznávané špičce. Naši fundovaní odborníci dnes pomáhají řešit kritické situace ztráty dat nejen v celé České republice, ale také v mnoha zemích Evropy i celého světa.Kontaktní údaje:

Adresa:Petržílkova 1436/35
158 00 - Praha 5
Hlavní město Praha
Česká Republika
 
Tel.:+420 220 518 126
Tel.:+420 777 626 682
E-Mail:aW5mb0BkYXRhcmVjb3ZlcnkuY3o=
Web:http://www.zachrana-dat.cz


Zařazení v kategoriích:

  • Připojte se k nám na Facebooku
  •