SUMA spol. s r.o.

IT-komplexní služby, outsourcing, počítače, spotřební materiál, servis, grafické služby, programy, hosting, WWW stránky.

 

Děkujeme Vám, že jste navštívili naše stránky a projevili tak zájem o naši společnost. Dovolte, abychom se Vám krátce představili.

Jsme výhradně českou společností, jejíž založení se datuje do roku 1993. Po několika letech působení na trhu počítačů jsme si vybudovali okruh stálých zákazníků, kterým poskytujeme komplexní servis výpočetní techniky. Úspěšnou účastí v mnoha srovnávacích testech a prezentacích v médiích jsme se dostali do povědomí široké veřejnosti a v důsledku toho počet našich zákazníků neustále vzrůstá.

Firma SUMA byla založena jako společnost zabývající se tvorbou programového vybavení a zpracováním dat. Hned ve druhém roce své existence však přerostla ve společnost zabývající se dodávkami výpočetní a kancelářské techniky, včetně montáže vlastních počítačových sestav. Každým rokem se zvětšuje rozsah služeb poskytovaný naší společností a vzrůstá počet našich obchodních partnerů. Během let si naše společnost vybudovala pevnou pozici na trhu výpočetní techniky a tak se s našimi počítačovými sestavami a námi dodávanou technikou můžete setkat na různých místech a v celém spektru oborů. Naše počítače těší ty nejmenší při osvojování prvních znalostí práce s výpočetní technikou a hrách, slouží ke studiu studentům středních i vysokých škol, naleznete je v domácnostech, na pracovištích od prodejních míst, administrativy, vědeckých a výzkumných pracovišť až po náročná vývojová pracoviště. Spolehlivost naší techniky je ověřena v náročných nonstop provozech i platebních serverech velkých bank. Naše počítače tvoří součást specializovaných diagnostických systémů ve výzkumných laboratořích. Můžete se na ně spolehnout.

Naší nejlepší reklamou a smyslem naší dlouholeté práce je spokojenost našich zákazníků. Celý tým našich zaměstnanců dělá svou práci rád a je Vám plně k dispozici při řešení Vašich dotazů či problémů.Můžeme Vám nabídnout tyto služby:

· Dodávky výpočetní techniky a programového vybavení
· Dodávky kancelářské techniky a spotřebního materiálu
· Modernizace Vaší stávající techniky
· Návrhy, montáž a instalace počítačových sítí
· Tvorba programového vybavení na zakázku
· Tvorba www stránek
· Odborné konzultace
· Antivirová kontrola a odstraňování počítačových virů
· Servisní činnost s možností zásahu technika do 2 hodin
· Vzdálená správa a monitoring Vašich serverů
· Řešení připojení na internet
· Outsourcing
· Softwarové konfigurace
· Počítačové zpracování informacíV případě jakýchkoliv dotazů a přání nás neváhejte kontaktovat, protože my jsme tady právě pro Vás.Jak se k nám dostanete:

MHD: Stanice metra Budějovická, z nástupiště metra k výstupu použít eskalátory a dále po eskalátorech do ulice Antala Staška. Dále buď pěšky (cca 500m), a nebo autobusem linkou č. 193 nebo č. 148 jednu stanici do stanice Antala Staška.

Autem: Při směru z centra (resp. od Brna) sjet z magistrály sjezdem Krč, na Budějovickém náměstí odbočit vlevo, na dalších semaforech vpravo do ulice Antala Staška a po 500 metrech zastavíte přímo u naší prodejny. Při přijezdu jižní spojkou od Barrandovského mostu sjet sjezdem u benzínky OMV na Krč, odbožit vlevo, podjet jižní spojku na dalších světlech rovně ulicí Na Strži. Na dalších světlech vpravo do ulice Antala Staška a po 300 metrech budete mít vlevo naší prodejnu. při příjezdu po jižní spojce od Zahradního města sjedete sjezdem na Krč na výjezdu odbočíte vlevo, na světlech vpravo ulicí na Strži a dále stejnou trasou jako při příjezdu od Barrandovského mostu.

GPS souřadnice: E14°44'339 N50°04'157


Kontaktní údaje:

Adresa:Antala Staška 1074/53a
140 00 - Praha
Česká Republika
 
Tel.:+420 241 021 999
Fax:+420 241 021 995
E-Mail:b2JjaG9kQHN1bWFuZXQuY3o=
E-Mail:c3VtYUBzdW1hbmV0LmN6
Web:http://www.sumanet.cz/
Web:http://ss.cz


Platební možnosti:

 • Platba bankovním převodem
 • Platba kartou Maestro
 • Platba kartou MasterCard
 • Platba kartou Visa
 • Platba na dobírku
 • Platba v hotovosti

Způsoby dopravy:

 • Doručení prostřednictvím Messenger
 • Doručení prostřednictvím PPL
 • Doručení prostřednictvím České Pošty
 • Osobní odběr

Zařazení v kategoriích:

Napište nám

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váše tel. číslo:
Váš dotaz:
Captcha
Opište kód z obrázku:
 • Připojte se k nám na Facebooku
 •