PROFI-MEN, v.o.s.

Personálně poradenská společnost působící převážně v regionu východní Čechy a dle požadavků v celé ČR. Nabídka služeb v celém rozsahu řízení lidských zdrojů a komplexní podpora pro menší a střední firmy, které nemají vlastní personální útvar.

 

Podpora při budování managementu nové firmy a pro další rozvoj lidských zdrojů.

Základní výčet služeb: Výběr řídících pracovníků, specialistů všech profesí, výběr kandidátů z vlastních databází, komplexní psychodiagnostika uchazečů, poradenské služby v oblasti personalistiky, projekty motivace, změny firemní kultury, efektivní komunikace, personální audity, návrhy odměňování, posouzení mzdové úrovně firmy v regionálním měřítku, tvorba systémů hodnocení pracovníků, 360°ZV, adaptace a kvalifikační rozvoj, vzdělávání a tréning ve všech oblastech ( např. manažerské dovednosti, řízení týmů, asertivní jednání, prodejní dovednosti, vzdělávání mistrů,…..Jak se k nám dostanete:

Orientačním bodem je staré centrum města, sídlíme na vnitřním okruhu, příjezd z vnějšího okruhu, ulicí kolem Malšovického stadionu. Parkování nejlépe v ulici Hradební.


Kontaktní údaje:

Adresa:Komenského 240/41
500 02 - Hradec Králové
Česká Republika
 
Tel.:+420 495 512 582
E-Mail:cHJvZmltZW5AcHJvZmltZW4uY3o=
Web:http://www.profimen.cz


Platební možnosti:

  • Platba bankovním převodem

Zařazení v kategoriích:

  • Připojte se k nám na Facebooku
  •