Petr Mikoška

Firma Pemtec je svým původním zaměřením servisní společnost a zákazníkům dokáže nabídnout komplexní servisní služby. Disponuje velkými výrobními, skladovými a prezentačními prostorami.

 

Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti obráběcích strojů navázala úzké kontakty s výrobci a importéry obráběcích strojů, kterým poskytuje své služby. Jedná se o evropské výrobce, např. Tacchela Machine, Schaublin Machines, Morara, i o výrobce z Taiwanu, např. Chevalier, Palmary, Great. Tyto služby zahrnují vlastní instalaci stroje, zaškolení obsluhy, provádění záručních a pozáručních oprav a technickou podporu.
12 plně kvalifikovaných techniků si průběžně doplňuje a rozšiřuje své vědomosti a znalosti, mimo jiné i absolvováním školení přímo u výrobců strojů.

Na základě rozsáhlých poznatků si naše firma vybrala velmi kvalitní a prověřené výrobce CNC obráběcích center a soustruhů značek XYZ, Maximart Co., Quick-TECH a především Chevalier, pro které poskytuje výhradní obchodní a servisní zastoupení v České republice a na Slovensku.

Samozřejmostí je plná servisní podpora zákazníkům, používající stroje dodané naší firmou. Technik je Vám vždy plně k dispozici, ať už radou po telefonu nebo zásahem přímo na stroji s reakční dobou do 24 hodin či kratší.Kontaktní údaje:

Adresa:Komořanská 326/63
143 13 - Praha 4
Česká Republika
 
Tel.:+420 235 524 436
E-Mail:cGVtdGVjQHBlbXRlYy5jeg==
Web:http://www.pemtec.cz


Zařazení v kategoriích:

  • Připojte se k nám na Facebooku
  •