Neumann & Partners s .r.o.

Neumann & Partners je součástí Neumann Leadership Group, mezinárodní personálně poradenské společnosti založené v Rakousku Dr. Helmutem Neumannem.

 

Zázemí zahraniční společnosti a dlouholeté zkušenosti našich konzultantů na českém trhu nám umožňují poskytovat účinnou podporu širokému spektru klientů. Naše klientela zahrnuje jak významné mezinárodní, tak i lokální společnosti. Konzultanti ve všech našich kancelářích spojují mezinárodní zkušenost se znalostmi místních hospodářsko-politických podmínek i mentality obyvatel každé země, ve které působíme.

Proč naši klienti volí právě společnost Neumann & Partners?

* Vždy se snažíme zajistit vysokou kvalitu našich služeb.
* Poskytujeme komplexní služby a s klientem pracujeme na partnerské bázi.
* Snažíme se vždy co nejhlouběji proniknout do problematiky oblasti, v níž klient podniká, při dlouhodobé spolupráci se pak prakticky stáváme jakousi externí součástí našeho klienta.
* Při výběrových řízeních nejsme jen dodavatelé, ale zároveň poradci při výběru vhodných kandidátů.
* Díky dlouhodobému působení našeho týmu na trhu a zkušenostem našich konzultantů jsme schopni najít vysoce kvalifikované pracovníky splňující náročné požadavky našich klientů.
* Ručíme za svou práci a dodržujume etický kodex jak vůči klientům, tak i vůči kandidátům.
* Naše práce je založena na budování a rozvíjení dlouhodobých dobrých vztahů se všemi našimi partnery - klienty i kandidáty.Kontaktní údaje:

Adresa:Národní 138/10
110 00 - Praha 1
Česká Republika
 
Tel.:+420 224 951 530
E-Mail:Y29udGFjdEBuZXVtYW5ucGFydG5lcnMuY3o=
Web:http://www.neumannpartners.cz


Zařazení v kategoriích:

  • Připojte se k nám na Facebooku
  •