Malý zámeček, s.r.o.

Hotel Gustav Mahler*** se nachází v centru města Jihlavy v areálu bývalého dominikánského kláštera. Jedná se o zrekonstruovaný historický objekt, ve kterém je pro Vás připravena stylová restaurace, hotel a kongresové centrum.

 

Hotel disponuje ubytovací kapacitou 79 lůžek ve dvou kategoriích . První kategorie: 30 dvoulůžkových pokojů, apartmá (možnost přistýlek) a prezidentské apartmá. Pokoje jsou vybaveny koupelnou /vana, sprchový kout/ s WC, TV, telefonem, radiobudíkem. Pokoje druhé kategorie: koupelna a wc na chodbě.

Pro klienty je k dispozici sauna, fitness centrum, půjčovna kol, uzamykatelné parkoviště a garáže přímo v areálu.

Restaurace: běžné stravování, slavnostní obědy či večeře, hromadné stravování turistických skupin, obchodní jednání.
Gastronomické akce širokého spektra jsou samozřejmostí. Po domluvě lze zajistit bohatou nabídku rautových stolů.
Hotel dále nabízí rozsáhlé prostory celého areálu - 2 x kongresový sál, 4 x salonek, zahrada, galerie - k pořádání kulturních, společenských a kongresových akcí.

Doprovodné kulturní programy: ochutnávky vín, koncerty, divadelní představení, besedy, výstavy ... Ze široké nabídky můžeme sestavit program podle požadavků zákazníka, včetně zajištění kulturního programu, společenského večera nebo sportovního vyžití (kuželky, bazén, pěší turistika, atd.)Jak se k nám dostanete:

1. DÁLNICE :
Na 112 kilometru D1 sjedete na Exitu 59, Jihlava centrum (zhruba v polovině cesty Praha - Brno). Pokračujete po silnici číslo 38. Když spatříte benzinovou stanici vpravo, držíte se již v pravém pruhu. Přivaděč opustíte na první odbočce za benzínkou a řídíte se již hotelovými ukazateli.


2. Z PŘIVADĚČE DO HOTELU:
Opustili jste přivaděč a zahnete vlevo. Míjíte vpravo Baumax, Hypernovu a přijedete na první kruhový objezd na kterém pokračujete rovně. Minete Kaufland a jste na druhém kruhovém objezdu, kde odbočíte první vpravo (do kopce). První křižovatkou projedete rovně, na druhé (u kulturního domu - vpravo) se dáte do leva, další křižovatku (u ZŠ a Grafické školy) do prava a ocitnete se na ulici Křížová, kde naleznete, na levé straně, Hotel Gustav Mahler!


3. ŠPATNĚ JSEM ODBOČIL :
Pokud se Vám stalo, že jste z přivaděče sjeli jinou než první odbočkou za benzinovou stanicí, ptejte se na směr autobusové nádraží, zimní stadion, Dům kultury.
V žádném případě se nepouštějte k náměstí!!! Hotel sice leží v jeho bezprostřední blízkosti, ale náměstí není průjezdné!!! Museli byste objížďět celé město!


Kontaktní údaje:

Adresa:Křížová 112/4
586 01 - Jihlava
Česká Republika
 
Tel.:+420 567 320 501
E-Mail:b2JjaG9kQGhvdGVsZ21haGxlci5jeg==
Web:http://www.hotelgmahler.cz


Platební možnosti:

  • Platba kartou American Express
  • Platba bankovním převodem
  • Platba kartou Maestro
  • Platba kartou MasterCard

Zařazení v kategoriích:

  • Připojte se k nám na Facebooku
  •