BARCO, s.r.o.

Barco je dodavatelem IT řešení využívající čárové kódy, RFID, RTLS (Real-Time Locating) systémy a bezdrátové sítě pro mobilní sběr dat, automatickou identifikaci, evidenci majetku, skladovou evidenci, řízení logistiky a zásob.

 

Specializujeme se na systémy pro řízení skladů (Warehouse Management Systémy - WMS), RFID technologie a RTLS systémy pro sledování a lokalizaci majetku, zboží a osob v reálném čase.

Dodáváme software pro snímání a tisk čárových kódů, software pro tisk etiket a EAN / VDA kódů a hardware pro online přenos dat - bezdrátové sítě WiFi, datové terminály, snímače čárového kódu a mobilní čtečky Motorola, Datalogic, Unitech, RFID čtečky a tagy, termo tiskárny etiket a štítků a spotřební materiál.

Jsme distributorem bezdrátových sítí pro WISP, bezdrátové WiMAX a wireless broadband technologie, bezdrátové spoje, licencované vysokokapacitní sítě a páteřní sítě pro 3,5GHz, 5 GHz. Dodáváme podnikové WiFi sítě, hotspot řešení pro mobilní přenos dat a hlasu. Provádíme instalace, servis, analýzy a měření WiFi sítí.Jak se k nám dostanete:

Loc: 49°3'49.549"N, 17°28'39.138"E


Kontaktní údaje:

Adresa:Okružní 741
686 05 - Uherské Hradiště
Česká Republika
 
Tel.:+420 572 520 052
Fax:+420 572 520 032
E-Mail:aW5mb0BiYXJjby5jeg==
Web:http://www.barco.cz


Platební možnosti:

  • Platba bankovním převodem

Způsoby dopravy:

  • Doručení prostřednictvím PPL
  • Doručení prostřednictvím Top-Trans

Zařazení v kategoriích:

  • Připojte se k nám na Facebooku
  •