AQUARES, spol. s r.o.

Kompletní provádění staveb, včetně jejich změn a odstranění (novostavby rodinných domů, hrubé stavby, stavby domů na klíč, rekonstrukce bytů), opravy a rekonstrukce památkově chráněných objektů, práce tesařské (nové krovy, opravy krovů, laťování, altány

 

Kompletní provádění staveb, včetně jejich změn a odstranění (novostavby rodinných domů, hrubé stavby, stavby domů na klíč, rekonstrukce bytů), opravy a rekonstrukce památkově chráněných objektů, práce tesařské (nové krovy, opravy krovů, laťování, altány a pergoly), práce klempířské, pokrývání střech (všechny typy střech - rovné i šikmé z jakýchkoliv krytin, včetně izolace, klempířských prvků, střešních oken a dalších doplňků), práce sádrokartonářské, práce s kamenem, pokládka dlažby, zateplování budov minerální vatou, polystyrenem a Climatizer Plus, zajišťujeme odvoz sutí pomocí kontejnerů, dovoz materiálů nákladním vozidlem s hydraulickou rukou. Zajištění projektu, stavebního povolení, provádění stavebního dozoru, popř. vyřízení úvěru.
Společnost byla dne 1.12.1993 zapsána do obchodního rejstříku, vznikla sloučením firem RES (stavební firma pana Zdeňka Kutiše) a Aquaspelet (rizikové práce pomocí horolezecké techniky, v nedýchatelném prostředí a pod vodou Mgr. Rudolfa Kalkuse), které působily na českém trhu již od roku 1990. Firma provádí své práce především v Jihočeském kraji (okres Jindřichův Hradec), Praze a Středočeském kraji, ale dle požadavků zákazníka je možné i jinde v České republice.
Pomocí horolezecké a potápěčské techniky provádíme práce ve výškách, pod vodou a v nedýchatelném prostředí. Brousíme pily a řetězy. Firma vlastní dostatečný vozový, strojní a lešenářský park potřebný pro provedení zakázky.Kontaktní údaje:

Adresa:Pístinská 145
378 02 - Stráz nad Nezárkou
Jihočeský kraj
Česká Republika
 
Tel.:+420 384 389 197
E-Mail:a2Fsa3VzLmFxdWFyZXNAcG9zdC5jeg==
E-Mail:YXF1YXJlc0BhcXVhcmVzLmN6
Web:http://www.aquares.cz


Zařazení v kategoriích:

Napište nám

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váše tel. číslo:
Váš dotaz:
Captcha
Opište kód z obrázku:
  • Připojte se k nám na Facebooku
  •