ACE Consulting, s.r.o.

Jsme personálně-poradenská společnost působící na českém trhu od roku 1997. Poskytujeme služby v oblasti rozvoje lidských zdrojů nadnárodním i českým společnostem.

 

Jsme personální a poradenská společnost, poskytujeme služby v oblasti rozvoje lidských zdrojů nadnárodním i českým společnostem. Jako personální agentura se mimo jiné zabýváme výběrem a vyhledáváním kandidátů pro pozice středního a vyššího managementu (Recruitment, Executive Search). Dále realizujeme Assessment a Development Centra, psychologickou diagnostiku, tréninky, koučování, analýzy sociálního klimatu - 360 zpětnou vazbu a průzkumy spokojenosti.
V České republice působíme od roku 1997, know-how nám bylo předáno belgickou společnosti ITC. Dnes jsme bohatší o zkušenosti z českého prostředí i ze zahraničních společností působících na našem trhu. Naším cílem je poskytovat služby, které pokryjí různé požadavky našich klientů a které zajistí, že lidský a manažerský kapitál bude tím nejlepším a nejefektivnějším v daném oboru podnikání.Kontaktní údaje:

Adresa:Konviktská 291/24
110 00 - Praha
Česká Republika
 
Tel.:+420 222 005 105
E-Mail:aW5mb0BhY2UtY29uc3VsdGluZy5jeg==
Web:http://www.ace-consulting.cz


Zařazení v kategoriích:

Napište nám

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váše tel. číslo:
Váš dotaz:
Captcha
Opište kód z obrázku:
  • Připojte se k nám na Facebooku
  •